Tamamen Ücretsiz

Kına Gecesi
Davetlilerini Listele!

Bu güzel akşama kimler kimler gelecek? Hepsini bu araçta bir araya getirebilir ve listeni şimdiden netleştirmeye başlayabilirsin!.

HEMEN KAYIT OL!
Tamamen Ücretsiz

Bindallıları Kimler Giyecek?!

Kına Gecenize davet etmek istediğiniz önemli kişileri unutmayın! Onları gruplandırabilir, önem sırasına göre bir liste oluşturabilirsin. Tüm bunları yapabileceğin oldukça işlevsel bir araç hazırladık!

HEMEN LİSTEYE BAŞLA!
Tamamen Ücretsiz

Kimseyi Atlama!

Kına Gececesi için hazırladığın listeni dilediğin zaman düzenleyebilir, dilediğin zaman yeni isimler ekleyebilir, istersen listeden dilediğin kadar kişiyi çıkarabilirsin. Düğününe yakın zamanda da bu listeyi yazdırmak için çıktısını alabilirsin.

BAŞLAYALIM!

Kına Gecesi Listesi

Tamamen ücretsiz düğün araçları

Düğün planlama süreci, katılımcıların listesini tutmak gibi birçok ayrıntıyı içerir. Kına Gecesi listesi de bu listelerden biridir.
Bu süreç, geleneksel olarak bir Excel dosyasında veya yazılı şekilde defterlerde yapılır, ancak bu süreci kolaylaştırmak için bizler Gelin İkon olarak "Kına Gecesi Listesi" aracını sizler için sunuyoruz.

Kına Gecesi Listesi aracı, katılımcıların listesini kolayca takip etmelerine olanak tanır.
Kına Gecesi Listesi aracının kullanımı oldukça kolaydır ve aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz:

  • Katılımcıların gruplarını oluşturun: Kına Gecesi Listesi aracını kullanmaya başlamak için öncelikle, davet etmek istediğiniz kişilerin listesini oluşturmanız gerekir. Bu listeyi oluşturmaya başlamadan evvel bu kişileri gruplandırmanızı öneririz. Ör: İş Arkadaşları Grubu gibi
  • Yeni davetli ekleyin: Davetli ekle butonundan yeni misafir ismi ekleyin ve bu davetliyi bir gruba dahil edin.
  • Listeyi yönetin: Katılım sağlamayacak kişileri listenizden kolayca silin.
Kına Gecesi Listesi aracı gruplara göre süzme işlemi yapabilir, partinizi bu gruplara göre oluşturabilirsiniz. PDF vey Excel olarak çıktı alabillirsiniz.
Kına Gecesi Listesi aracı, düğün planlama sürecinde misafirlerin listesi yönetimini kolaylaştırır.