Tamamen Ücretsiz

Bekarlığa Veda
Partisi!

Bu heyecanlı partiye kimler kimler gelecek? Hepsini bu araçta bir araya getirebilir ve listeni şimdiden netleştirmeye başlayabilirsin!.

HEMEN KAYIT OL!
Tamamen Ücretsiz

Okul Arkadaşlarını Unutma!

Bekarlığa veda partine davet etmek istediğin iş arkadaşlarını sakın unutma! Onları gruplandırabilir, önem sırasına göre bir liste oluşturabilirsin. Tüm bunları yapabileceğin oldukça işlevsel bir araç hazırladık!

HEMEN LİSTEYE BAŞLA!
Tamamen Ücretsiz

Kontrol Sende

Bekarlığa Veda Partisi için hazırladığın listeni dilediğin zaman düzenleyebilir, dilediğin zaman yeni isimler ekleyebilir, istersen listeden dilediğin kadar kişiyi çıkarabilirsin. Düğününe yakın zamanda da bu listeyi yazdırmak için çıktısını alabilirsin.

BAŞLAYALIM!

Bekarlığa Veda Partisi

Tamamen ücretsiz düğün araçları

Düğün planlama süreci, katılımcıların listesini tutmak gibi birçok ayrıntıyı içerir. Bekarlığa Veda Partisi listesi de bu listelerden biridir.
Bu süreç, geleneksel olarak bir Excel dosyasında veya yazılı şekilde defterlerde yapılır, ancak bu süreci kolaylaştırmak için Gelin İkon olarak "Bekarlığa Veda Partisi Listesi" aracını sizler için sunuyoruz.

Bekarlığa Veda Partisi Listesi aracı, katılımcıların listesini kolayca takip etmelerine olanak tanır.
Bekarlığa Veda Partisi Listesi aracının kullanımı oldukça kolaydır ve aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz:

  • Katılımcıların gruplarını oluşturun: Bekarlığa Veda Partisi Listesi aracını kullanmaya başlamak için öncelikle, partiye davet etmek istediğiniz kişilerin listesini oluşturmanız gerekir. Bu listeyi oluşturmaya başlamadan evvel bu kişileri gruplandırmanızı öneririz. Ör: İş Arkadaşları Grubu gibi
  • Yeni davetli ekleyin: Davetli ekle butonundan yeni misafir ismi ekleyin ve bu davetliyi bir gruba dahil edin.
  • Listeyi yönetin: Katılım sağlamayacak kişileri listenizden kolayca silin.
Bekarlığa Veda Partisi Listesi aracı gruplara göre süzme işlemi yapabilir, partinizi bu gruplara göre oluşturabilirsiniz. PDF vey Excel olarak çıktı alabillirsiniz.
Bekarlığa Veda Partisi Listesi aracı, düğün planlama sürecinde misafirlerin listesi yönetimini kolaylaştırır.