Tamamen Ücretsiz

Düğün Davetli
Listeni Hazırla

Sizler için hazırladığımız Düğün Davetli Listesi aracımız tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

HEMEN KAYIT OL!
Tamamen Ücretsiz

İş Arkadaşlarını Unutma!

Düğününde davet etmek istediğin iş arkadaşlarını sakın unutma! Onları gruplandırabilir, önem sırasına göre bir liste oluşturabilirsin. Tüm bunları yapabileceğin oldukça işlevsel bir araç hazırladık!

HEMEN LİSTEYE BAŞLA!
Tamamen Ücretsiz

Kontrol Sende

Davetli Listeni dilediğin zaman düzenleyebilir, dilediğin zaman yeni isimler ekleyebilir, istersen listeden dilediğin kadar kişiyi çıkarabilirsin. Düğününe yakın zamanda da bu listeyi yazdırmak için çıktısını alabilirsin.

BAŞLAYALIM!

Düğün Davetli Listesi

Tamamen ücretsiz düğün araçları

Düğün planlama süreci, misafirlerin listesi gibi birçok ayrıntıyı içerir. Misafirlerin listesi, çiftlerin düğün konuklarını yönetmelerine yardımcı olan önemli bir araçtır. Bu süreç, geleneksel olarak bir Excel dosyasında yapılır, ancak bu süreci kolaylaştırmak için Gelin İkon olarak "Düğün Davetli Listesi" aracını sunuyoruz.

Düğün Davetli Listesi aracı, çiftlerin misafirlerin listesini kolayca takip etmelerine olanak tanır. Bu araç, misafirlerin listesindeki ayrıntıları, LCV yanıtlarını ve misafirlerin oturma düzenini takip etmenizi sağlar. Ayrıca, bu araç, misafirlerin oturma düzenlerini de planlamanıza yardımcı olur. Düğün Davetli Listesi aracının kullanımı oldukça kolaydır ve aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz:

  • Misafirlerin listesini oluşturun: Düğün Davetli Listesi aracını kullanmaya başlamak için öncelikle, düğüne davet etmek istediğiniz kişilerin listesini oluşturmanız gerekir. Bu aşamada, her bir kişinin adını, soyadını, e-posta adresini ve diğer bilgilerini ekleyebilirsiniz.
  • Gruplar oluşturun: Genel, arkadaşlar, akrabalar gibi gruplar oluşturmak için sağ kısımdan grup ekleyebilirsiniz.
  • Yeni davetli ekleyin: Davetli ekle butonundan yeni misafir ismi ekleyin ve bu davetliyi bir gruba dahil edin.
  • Listeyi yönetin: Katılım sağlamayacak kişileri listenizden kolayca silin.
Davetli Listesi aracı gruplara göre süzme işlemi yapabilir, oturma düzenini bu gruplara göre oluşturabilirsiniz. PDF vey Excel olarak çıktı alabillirsiniz. Düğün Davetli Listesi aracı, düğün planlama sürecinde misafirlerin listesi yönetimini kolaylaştırır.