Düğün Araçları

Ücretsiz, online planlama araçları o özel gününü unutulmaz kılmak ve bir her detayı kolayca planlamanız için var!

Yapılacaklar Listesi

Hiçbir şey, düğün yapılacaklar listenizdeki maddelerin üstünü çizmekten daha iyi hissettiremez! Biz sizin için ay ay gün gün belirtilmiş detaylı bir liste hazırladık, her ayrıntıyı düşündük. Dilerseniz siz de gündeminizdekileri listenize ekleyebilir, yapılacaklar listesini daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.
Yapılacaklar Listesi aklınızdaki tek bir yerden takip etmenizi kolaylaştıracak, size sadece düğünün keyfini çıkarmak kalacak.

Davetli Listesi

Davetli listesi sayesinde konukları arkadaşlar, akrabalar, iş arkadaşları gibi grup grup ayırabilir, katılım sağlayanları ayrıca işaretleyebilir ve özel gününüzde davetli listesi karışıklığının önüne geçersiniz.

Çeyiz Listesi

Çeyiz Listesi sayesinde alışverişiniz daha rahat ve daha planlı. Almanız gerekenleri unutmadan tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz listenizi kişiselleştirebilir ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Listesi

Bu özel gecede yanınızda olacak arkadaş listesinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Kına Gecesi Listesi

Kına gecesinde kimlerin yanınızda olmasını istersiniz? Dilerseniz davetlileri arkadaş, aile, akraba olarak gruplandırabiliriz.

Bütçe Aracı

Harcamak istediğiniz miktara bağlı olarak size kişiselleştirilmiş bir bütçe dökümü veren düğün bütçesi hesaplayıcısı. Böylece bütçenizi dilediğiniz zaman kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Düğün Firmaları

Tüm hazırlıklar tamam, sırada düğününde çalışmayı planladığın firmalar var!

Tüm bu araçlara tamamen ÜCRETSİZ şekilde sahip olabilirsin!